Na stronie podana jest cena poliwęglanu i akcesoriów, za którą można kupić towar z naszego magazynu. Dostawa nie jest wliczana w cenę towaru i jest zamawiana wyłącznie na życzenie klienta. Zamawiając u nas dostawę masz gwarancję otrzymania towaru w uzgodnionym terminie. Z największą starannością, szybko i bezpiecznie załadujemy zamówiony przez ciebie materiał do specjalnie przygotowanego samochodu. 

 Bezpłatna dostawa na terytorium całej Polski przy zamówieniach powyżej 1000,00 zł (ładunek wielkogabarytowy) – co oznacza, że dostawa absolutnie wszystkich szklarni jest bezpłatna.

  200,00 zł – dostawa wielkogabarytowych towarów przy zamówieniu poniżej 1000,00 zł.

  Dostawa akcesoriów jest realizowana za pośrednictwem dpd, inpost itd. 

 W przypadku dostawy poliwęglanu ciętego pod wymiar, niezbędna jest przedpłata w wysokości 100%.

 W zależności od dostępności kierowców czas dostawy może się zmieniać, zazwyczaj jest to 7-14 dni roboczych. 

 W przypadku osobistego odbioru towaru z magazynu należy uwzględnić szereg czynników:

  1. Najważniejsze to skontaktować się wcześniej z managerem, aby interesujący cię materiał znajdował się na magazynie w momencie przyjazdu.
  2. Środek transportu powinien spełniać wymagania dla przewozu poliwęglanu, aby uniknąć jego uszkodzenia, ponieważ my nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzony podczas transportu towar.
  3. Jeśli środek transportu nie jest przygotowany lub nie spełnia wymogów przewozu poliwęglanu, ale pomimo tego klient decyduje się na przewiezienie ładunku, to za uszkodzony podczas załadunku lub w czasie przewozu materiał nie ponosimy odpowiedzialności. 
  4. Załadunek na środek transportu jest realizowany bezpłatnie, jeżeli środek ten spełnia wymogi. 

 Jak prawidłowo dobrać środek transportu?

 Wszystko zależy od grubości, rozmiaru arkusza i ilości arkuszy.

 Arkusze poliwęglanu o grubości 4-6 mm i rozmiarze 2,1×3 lub 2,1×6 m można zwinąć w rulon o średnicy do 1,8 m i długości 2,1 metra. W rulon o takiej średnicy można zwinąć do 25 arkuszy o grubości 4 mm i do 15 arkuszy o grubości 6 mm.

 Arkusze poliwęglanu o grubości 8 mm można zwinąć w rulon o średnicy około 2 metrów, liczba arkuszy do 5. Nie zalecamy zwijać poliwęglanu o grubości 8, 10 mm, zwłaszcza w temperaturze powietrza poniżej 5 stopni.

 Arkusze poliwęglanu o grubości 10 mm można przewozić wygięte w łuk w samochodzie ciężarowym o wysokości ponad 2,2 metra i szerokości nadwozia nie mniejszej niż 1,8 metra.  

 Arkusze poliwęglanu o grubości 16, 25 i 32 mm należy położyć lub przymocować do burty, jednocześnie szerokość lub wysokość burty powinna wynosić ponad 2,1 metra, długość nadwozia powinna odpowiadać lub być większa od długości arkusza.

 Powierzchnia naczepy nie powinna mieć ostrych elementów, samochód powinien być wyposażony w liny lub paski do mocowani arkuszy. 

 Przed zakupem należy się skonsultować z managerem w sprawie doboru odpowiedniego transportu lub zamówić dostawę u nas. Zamawiając dostawę u nas, należy uzgodnić z managerem termin dostawy oraz miejsce rozładunku (adres dostawy).

Shopping cart

0

No products in the cart.