Nasza firma zajmuje się sprzedażą szklarni już od ponad 3 lat, w tym czasie udało nam się stworzyć silny i doświadczony zespół, który zawsze pomoże dokonać odpowiedniego
wyboru, zamontować i podłączyć szklarnię. 

Nasz zespół – to zgrana grupa profesjonalistów nastawionych na sukces i osiąganie wysokich wyników! Naszym priorytetem jest dążenie do ciągłego podnoszenia jakości obsługi.

Regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych i wystawach, co pozwala nam nawiązywać nowe kontakty partnerskie i śledzić za innowacjami w danej dziedzinie. 

Cieszymy się zaufaniem, gdyż jesteśmy otwarci, uczciwi i dbamy o swoją reputację w oczach klientów. 

Na naszej stronie można znaleźć duży wybór szklarni i akcesoriów do nich. W razie potrzeby możemy wykonać szklarnię na indywidualne zamówienie klienta. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, jaka szklarnia jest ci potrzebna, chętnie udzielimy pomocy w postaci bezpłatnej konsultacji.

Oferujemy Państwu również zakup u nas płyt z poliwęglanu komórkowego, monolitycznego i trapezowego w różnych kolorach i rozmiarach, oraz akcesoriów do montażu.

Oferujemy wyłącznie certyfikowany poliwęglan z gwarancją eksploatacji 10 lat. W rzeczywistości ten materiał może posłużyć dłużej niż jedno dziesięciolecie, ponieważ wyróżnia się bardzo wysokimi parametrami technicznymi – wyjątkową wytrzymałością, lekkością, specjalną warstwą chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Nabywając u nas nie tylko poliwęglan, ale również poliwęglanowe i aluminiowe profile, niezbędne elementy mocujące – samowiercące wkręty, podkładki grzybkowe, taśmy wykończeniowe, możecie być pewni wysokiej jakości montażu konstrukcji z poliwęglanu. Stelaże będą wytrzymałe i niezawodne, a arkusze – stać równo i długo.

        Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli zdecydujesz się zostać naszym klientem.

Shopping cart

0

No products in the cart.