Gotówka lub kartą przy odbiorze

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić gotowka lub kartą przy odbiorze. Oznacza to, że zapłacisz dopiero w momencie otrzymania produktów przez kuriera. 


  Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia. Należność za zamówienie prosimy przelać na poniższe konto:

  • Bank Millennium S.A.:     02 1160 2202 0000 0003 7692 5308

     Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

 

  Karta płatnicza

Opłata zamówienia za pomocą karty płatniczej lub debetowej. Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu PayU. Do obsługi transakcji zastosowano nowoczesne systemy zabezpieczeń – m.in. szyfrowanie SSL 128 bitów. Zapomnij o konieczności logowania się do systemu bankowego. Wystarczy, że wpiszesz numer karty, imię i nazwisko właściciela, datę ważności oraz kod CVV2/CVC2

Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart Visa i MasterCard.


  Blik

Szybka transakcja, bez konieczności podawania danych z karty. Wygeneruj 6-cyfrowy kod i opłać swoje zamówienie w mniej niż minutę. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.


  Płatnoczi online

Płatność przelew online to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej,  gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

Płatność jest realizowana za pośrednictwem firmy PayU. Obsługiwane są prawie wszystkie banki w Polsce.

 

 

 

Shopping cart

0

No products in the cart.